ЗДО №6, ДНЗ №6 ”Радість”, Ірпінь
Київська область, Бучанський район

День дошкільника

День вихователя святкує дитсадок 
Нехай це свято не таке вже й пишне, 
Ми ковалі надій, бажань, думок, 
То ж хай нас Бог ніколи не залишить. 


      27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День вихователя та всіх дошкільних працівників. Дошкільна освіта  - фундамент сучасної освіти. Завдання і почесна місія працівників дошкільного навчального закладу – створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина.

   Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – діти віком від 2 років. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, фіз.інструктори, медсестри, психолог, вчителі - логопеди. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, слідкують за здоров’ям вихованців…

   Щодень, щохвилини наш колектив намагається створити умови, щоб дітям було затишно і комфортно. Сьогодні висловлюємо щиру подяку всім працівникам нашого колективу за працю з маленькими дітьми та працю, яка створює умови для маленьких громадян нашої держави – України.

    Кожним заходом, що проводиться в садочку, вихователі сприяють розвитку духовного потенціалу особистості дитини, формують знання про Україну як суверенну державу, виховують любов до рідного краю, до своєї Батьківщини.

Тож і садочку «Радість» не обійшлося без свята.Завідувач закладу Господарчук Тетяна Яківна привітала дітей та працівників зі святом, бажаючи всім здоров»я, успіхів та мирного неба в нашій країні.

 Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали від пісень, які подарували музичні керівники ДНЗ №6 «Радість»: Абдурахманова О.М., Половнікова І.В. та педагоги: Роговченко Ю.Г., Дунаєва Ю.В., Килимнюк А.І..Під час свята  діти старших груп декламували вірші, співали пісні.

 
 
 

Електронна реєстрація в садочок

Електронна реєстрація в ДНЗ №12 "Радість"

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *