ЗДО №6, ”Радість”, Ірпінь
Ірпінь, Київська область

"Радісний" початок нової долі!

                          - Доброго ранку! Доброго дня! - чуємо щоранку в різних куточках цього великого "мурашника", що зветься дитячий садок "Радість". Як маленькі мурашки сходяться сюди веселі, радісні "калинята", "світлячки", "бджілки", "сонечка" та інші жителі цього величавого "дому". Звичайно, ці маленькі комашки не завжди радісні; буває, що і слізки поблискують на очах, але вони швидко висихають, бо про це подбають вихователі, музкерівники і психологи, в яких у запасі багато всіляких цікавих і веселих ігор, смішинок, забавлянок і просто радості  і доброти.

           Наш садок вже не молодий, але виглядає дуже пристойно. Про це повсякчас турбуються всі, починаючи  від завідувача, вихователя-методиста, медсестри до двірника, завгоспа і пралі. Постійно свій "дім" підмальовують, підчищають, озеленюють і тому він по праву вважається окрасою вулиці Миру. Тому так і тягне наших випускників ще хоч трошки погратися на різнокольорових, веселих спорудах їхнього дитинства.

            Трохи біографії. Побудований дитячий садок №6  у 1984 році Бучанським цегельним заводом. У садку працювати нелегко і непросто, не кожен може витримати темп і вимоги, не кожному подобається бути в постійній напрузі. Але колектив дитсадка витримував цей темп на високому рівні. Особливо хотілося б згадати співробітників, які працювали в дитсадку в 1984 - 1993 роках, а саме: Леб М. П., Закамолдіна І. К., Пустовіт Н.І., Стороженко М. Д., Бабенко Л. І., Писанка Т. М. та ін.

            В 1993 р дитсадок був закритий за відсутності фінансування заводом. Довгих 3 роки будинок дивився на світ пустими, безрадісними вікнами.

              І ось, в грудні 1997 р садочок відкрився після передачі його від заводу у власність міськради, і потрібно було все відремонтувати, оформити, зробити своїми руками. Тетяна   Яківна   Господарчук,   що  очолила  на  той  час  садок,  як    могла підтримувала всіх морально, запалювала ентузіазмом, і невдовзі ремонт завершився. Садочок знову прийняв у свої стіни галасливу юрбу малюків.  Ось вони, мов намистинки, "викочуються" із дверей дитсадка, "розсипаються" по подвір'ю і їх треба зібрати до гурту, навчити радіти сонечку і дощику, ознайомити з числами і реченнями, навчити поважати старших, любити свій рідний край. З цими завданнями успішно справляються нинішні працівники дитсадка "Радість" під керівництвом завідувача Т.Я. Господарчук.

            Педагогічний колектив ДНЗ №6 дружній, творчий, майстерний. Садок неодноразово завойовував перші місця на тематичних конкурсах, спортивних змаганнях, різноманітних виставках. Вихователь-методист Шокало О.І. ввела в практику роботи тематичні семінари, конкурси педагогічної майстерності, анкетування, тестування, самоаналіз роботи вихователя. Нині педколектив очолює вихователь-методист  Килимнюк А. І., яка поважає і любить своїх колег, з теплотою і ніжністю відгукується про свій колектив, вважає його найкращим.

            Мозок дитини сприймає лише те, що здається цікавим, що захоплює. Цим малюк і відрізняється від дорослої людини. "Дитина має отримувати задоволення від навчання , воно мусить приносити радість, а не  труднощі", - вважають вихователі цього дитсадка Лисюк Р. В., Джігір Л. П., Вашека О. В. І тому традиційними в їх роботі стали заняття-подорожі, ігри-знайомства, складання казок, заучування віршів за малюнками.

             А про мову дітей - чисту, емоційну, образну, багату, позитивний емоційний стан тут подбають логопеди Дунаєва Ю. В., Смірнова О.В., а також психолог Боровик Я. О. та соціальний педагог Кривенченко Л. А.

             А який же садочок без свят, музики, танців?! Музкерівники Абдурахманова О.М. та М.О. Слабченко вводять діток в світ музичної грамоти, навчають танцювальним рухам, грі на музичних інструментах.

           День за днем - педагогічна праця, особливе завдання якої сіяти в маленькі душі Істину, Добро, та Красу. Наші малята тільки починають пізнавати життя і  так хочеться, щоб початок кожної нової долі був  такий же "радісний", як і сама назва дитячого садка!

« повернутися до списку новин

Електронна реєстрація в садочок

Електронна реєстрація в ДНЗ №12 "Радість"

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *