ЗДО №6, ”Радість”, Ірпінь
Ірпінь, Київська область

Розклад ОДД

Розклад навчально-виховної роботи ЗДО №6 "Радість"      Затверджую__________ Господарчук Т.Я.

 

1 молодша група "Дзвіночок

2 мол. група "Світлячок"

2 молодша група "Ромашка"

2 молодша група "Сонечко"

Середня група "Усмішка"

Середня група "Віночок"

Середня група "Берізка"

Старша група "Калинка"

Старша група "Веселка"

Старша група "Волошка"

Старша група "Бджілка"

Різновікова група "Капітошка"

Понеділок

1.Музичний калейдоскоп 

9.15-9.25

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 9.40-9.50

1. Інт. Мовлення дитини (літературна скринька+театральна мозаїка) 9.15-9.35

 2. Музичний калейдоскоп

 9.40-9.55

1.Мовлення дитини                                                          9.15-9.30

2. Здоров'я та фізичний розвиток                                   9.55-10.15

3.Конструювання                                                             10.25-10.40

 

1. Музичний калейдоскоп

 9.15-9.35

2. Інт. Дитина в соціумі+образотворча майстерня (ліплення/аплікація) 9.50-10.10

1. Мовлення дитини 9.15-9.35

2. Інт. Дитина в соціумі+образотворча майстерня (малювання) 9.55-10.25

3. Здоров'я та фізичний розвиток 15.40-16.00

1.Інт.Дитина в соціумі+дитина в природному довкіллі 9.15-9.45

2.Образотворча майстерня (аплікація/ліплення) 9.55-10.15

3. Здоров'я та фізичний розвиток 10.25-10.50

1.Дитина в соціумі (БЖД)

9.15-9.35

2. Образотворча майстерня (малювання)

 9.50-10.10

3. Здоров'я та фізичний розвиток (на св.пов) 11.30-11.55

1.   Здоров’я та фізичний розвиток             9.15 - 9. 45

2. Інт.  Мовлення дитини+образотворча майстерня (малювання)                          9.55 – 10.35

 

1.Інт. Дитина в природному довкіллі + образотворча майстерня (малювання)

 9.15-9.55

2. Музичний калейдоскоп

10.05-10.30

1.Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі

9.15-9.40

2. Інт. Дитина в соціумі+образотворча майстерня (малювання)

9.50-10.30

3.Здоров'я та фізичний розвиток (на св.пов) 11.30-12.00

1. Інт. Дитина в соціумі+образотворча майстерня (аплікація/ліплення) 9.15-9.55

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі (конструювання)

 10.05-10.30

3. Музичний калейдоскоп

 10.40-11.05

1Інт. Дитина в соціумі+образотворча майстерня (малювання) 9.15-9.55

2. Музичний калейдоскоп

10.00-10.25

3.Мовлення дитини 10.35-11.00

Вівторок

1.Здоров'я та фізичний розвиток 9.15-9.30

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 9.45-9.55

1. Інт. Дитина в соціумі+образотворча майстерня (малювання) 9.15-9.35

2. Мовлення дитини 9.50-10.05

3. здоров'я та фізичний розвиток (на св. пов) 11.30-11.50

1.Дитина в соціумі (БЖД)                                               9.15-9.30

2. Музичний калейдоскоп                                                9.45-10.00

2.Образотворча майстерня ( аплікація-ліплення)         10.10-10.25

 

1.Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 9.15-9.30

2. Інт. Мовлення дитини (літературна скринька+театральна мозаїка) 9.45-10.05

3.Здоров'я та фізичний розвиток 11.30-11.50

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 9.15-9.35

2 Конструювання 9.45-10.05

3.Здоров'я та фізичний розвиток (на св.пов) 11.30-11.55

1. Музичний калейдоскоп 9.15-9.35

2.Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 9.45-10.05

1.Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 9.15-9.35

2. Музичний калейдоскоп

10.10-10.30

3.Дитина в природному довкіллі 10.40-11.00

1. Мовлення дитини (ел. грамоти) 9.15-9.40

2. Дитина в соціумі (БЖД)

 9.50-10-15

3.Музичний калейдоскоп

10.40-11.05

1.Інт. Мовлення дитини+ образотворча майстерня (ліплення/аплікація) 9.15-9.55

2.  Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі) 10.05-10.30

3. 3.Здоров'я та фізичний розвиток 15.30-16.00

1. Дитина в природному довкіллі

9.15-9.40

2. Здоров'я та фізичний розвиток

9.55-10.25

3. Інт. Дитина в соціумі+ образотворча майстерня (аплікація/ліплення)

10.30-11.10

1.Здоров'я та фізичний розвиток 9.15-9.45

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 10.05-10.30

1.Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 9.15-9.40

2. Інт. Мовлення дитини (літературна скринька)+театральна мозаїка) 9.50-10.30

3. Здоров'я та фізичний розвиток 10.35-11.05

Середа

1.Інт. Мовлення дитини+образотворча майстерня (малювання)

9.15-9.30

2. У світі музики 9.35-9.50

1.Конструювання

9.15-9.30

2.Музичний калейдоскоп

 9.40-9.55

3. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 10.05-10.20

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі              9.15-9.30

2. Інт. Літературна скринька + театральна мозаїка        9.40-10.00

3. Здоров'я та фізичний розвиток (на св. пов.) 11.30-11.50              

1. Музичний калейдоскоп

9.15-9.30

2.Інт.Дитина вприродному довкіллі+конструювання

 9.45-10.05

1.Здоров'я та фізичний розвиток 9.15-9.40

2. Мовлення дитини 9.50-10.10

3.Образотворча майстерня (аплікація/ліплення) 10.20-10.40

1. Інт. Дитина в соціумі (БЖД)+мовлення дитини 9.15-9.45

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі (конструювання)

9.55-10.15

3. Здоров'я та фізичний розвиток (на св. пов) 11.30-11.55

1. Інт. Мовлення дитини+дитина в соціумі 9.15-9.45

2. Здоров'я та фізичний розвиток 9.50-10.15

3. Образотворча майстерня (ліплення/аплікація) 10.25-10.45

1.Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі 9.15-9.40

2. Інт. Мовлення дитини (літературна скринька)+театральна мозаїка 9.50-10.30

3.Дитина в природному довкіллі 10.40-11.05

4.Здоров'я та фізичний розвиток 15.55-16.25

1.Інт. Дитина в соціумі +дитина в природному довкіллі 9.15-9.55

2. Музичний калейдоскоп

10.05-10.30

1. Мовлення дитини (ел. грамоти)

9.15-9.40

2. Дитина в соціумі (БЖД)

9.50-10.15

3. Здоров'я та фізичний розвиток

15.15-15.45

1. Мовлення дитини (ел. грамоти) 9.15-9.45

2. Інт. Дитина в природному довкіллі+дитина в соціумі 9.50-10.35

3. Музичний калейдоскоп 10.40-11.05

1. Мовлення дитини (ел. грамоти)

9.15-9.40

2. Дитина в природному довкіллі 9.50-10.15

3. Здоров'я та фізичний розвиток 10.25-10.55

Четвер

1. Інт. Дитина в соціумі + Мовлення дитини (Літературна скринька )  9.15-9.30

2.Здоров'я та фізичний розвиток 9.45-10.00

 

1. Інт. Мовлення дитини+образотворча майстерня (аплікація/ліплення) 9.15-9.35

2. здоров'я та фізичний розвиток 9.55-10.15

1. Інт. Мовлення дитини+обр. майстерня (малювання)

9.15-9.35

2. Музичний калейдоскоп

9.45-10.00

 

1.Інт. мовлення дитини+образотворча майстерня (малювання) 9.15-9.35

2.Здоров'я та фізичний розвиток 10.25-10.45

1.Музичний калейдоскоп 9.15-9.35

2. Дитина в соціумі (БЖД) 9.45-10.05

3.Дитина в природному довкіллі 10.15-10.35

1. Інт. Мовлення дитини (літературна скринька)+ театральна мозаїка) 9.15-9.45

2. Музичний калейдоскоп

10.10-10.30

1. Інт. Мовлення дитини (літературна скринька+театральна мозаїка) 9.15-9.45

2. Конструювання

9.55-10.15

3. Здоров'я та фізичний розвиток 15.40-16.05

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі (конструювання)

9.15-9.40

2. Інт. Дитина в соціумі +образотворча майстерня (аплікація/ліплення) 9.50-10.30

3. Здоров'я та фізичний розвиток (на св. пов) 11.30-12.00

1. Мовлення дитини (ел. грамоти) 9.15 - 9.40 2. Інт.Дитина в соціумі +дитина в сенсорно-пізнавальному просторі (конструювання)

9.50-10.30

 3. Здоров'я та фізичний розвиток (на св. пов) 11.30-12.00

1. Дитина в природному довкіллі 9.15-9.40

2. Інт. Мовлення дитини (літературна скринька + театральна мозаїка) 9.50-10.30

3. Музичний калейдоскоп

10.40-11.05

1. Здоров'я та фізичний розвиток 9.15-9.45

2. Дитина в соціумі (БЖД) 10.00-10.25

3. Інт. Мовлення дитини (літературна скринька+театральна мозаїка) 10.35-11.05

1. Дитина в соціумі (БЖД)

 9.15-9.40

2. Інт. Дитина в природному довкіллі+образотворча майстерня (аплікація/ліплення)

9.50-10.30

3.Здоров'я та фізичний розвиток (на св. пов) 11.30-12.00

П'ятниця

1.Музичний калейдоскоп

9.15-9.25

2.Інт. Дитина в природному довкіллі + образотворча майстерня (аплікація/ліплення) 9.40-9.55

1.Дитина в соціумі (БЖД) 9.15-9.30

2. Дитина в природному довкіллі 9.45-10.00

3. Здоров'я та фізичний розвиток 10.40-11.00

1. Інт. Дитина в природному довкіллі+ дитина в соціумі   9.15-9.35

2. Здоров'я та фізичний розвиток                                           9.50-10.10

 

1.Дитина в соціумі (БЖД)

 9.15-9.30

2. Мовлення дитини 9.45-10.00

3. Здоров'я та фізичний розвиток 10.15-10.35

1.Інт. Мовлення дитини (літературна скринька+тенатральна мозаїка) 9.159.45

2. Музичний калейдоскоп 10.20-10.40

1. Мовлення дитини 9.15-9.35

2.Образотворча майстерня (малювання) 9.45-10.05

3. здоров'я та фізичний розвиток 15.30-15.55

1. Музичний калейдоскоп

9.15-9.35

2.Мовлення дитини 9.45-10.05

1.Інт. Дитина в природному довкіллі+дитина в соціумі 9.15-955

2. Музичний калейдоскоп 10-50-11.15

1.Здоров'я та фізичний розвиток 9.15-9.45

2. Дитина в соціумі (БЖД)

9.55-10.20

3. Інт. Мовлення дитини (Літературна скринька+ театральна мозаїка) 10.30-11.10

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі (конструювання)

9.15-9.40

2. Музичний калейдоскоп

 9.45-10.10

3. Мовлення дитини 10.20-10.45

1.Інт. Мовлення дитини+образотворча майстерня (малювання) 9.15-9.55

2. Дитина в природному довкіллі 10.05-10.25

3. Здоров'я та фізичний розвиток (на св.пов)11.30-12.00

1. Дитина в соціумі 9.15-9.40

2.Музичний калейдоскоп

10.00-10.25

3.Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі (конструювання)

 10.35-11.00

Електронна реєстрація в садочок

Електронна реєстрація в ДНЗ №12 "Радість"

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *